Přidat svůj podnik do mapy

Velmi nás těší, že chcete být součástí našeho projektu. Každý podnik se počítá a jen díky tomu můžeme vytvořit funkční a jedinečnou mapu svého druhu, která vám přivede nové zákazníky.

Níže naleznete formulář pro zápis do mapy. Princip fungování projektu je založen na maximální jednoduchosti, aby nevznikaly zbytečné komplikace. Doporučujeme tedy přečíst FAQ (sérii otázek a odpovědí), který naleznete pod formulářem.

  PROMO

  FAQ - často kladené otázky

  Budete součástí jedinečného projektu svého druhu, který spojuje občerstvovací podniky a fanoušky e-mobility. Čím dříve v mapě budete, tím více návštěvníků k vám díky mapě dorazí.

  Navíc tím dáváte najevo, že jste přátelský podnik, který chce udělat něco navíc pro své klienty. Cena za zápis se vám vrátí již z návštěvy jedné skupiny, která dorazí. Platí jednoduché pravidlo - čím déle návštěvníci budou nabíjet, tím více u vás utratí.

  Každý návštěvník si bude vozit svou nabíječku, proto se z vaší strany jedná pouze o svolení, aby si svou nabíječku mohl zapojit do klasické zásuvky.

  Dbejte tedy prosím na to, aby o tom personál věděl, že u vás lze nabíjet.

  Je zcela na vás, jak často máte otevřeno a zda pouze sezóně. Při registraci do mapy stačí tyto podrobnosti uvést do dodatečných informací, které se budou u vašeho podniku v mapě zobrazovat.

  V ceně je zanesen váš zápis do mapy na neomezeně dlouhou dobu. Navíc obdržíte poštou samolepku na dveře, která dá jasně návštěvníkům najevo, že u vás lze dobíjet + samolepky k zásuvkám, ze kterých lze nabíjet. Taktéž novým podnikům nabízíme možnost vytvoření postu na sociálních sítích.

  V ceně je také možnost upravovat si dodatečně informace k podniku, pokud se u vás cokoliv změní.

  Zákazník, který chce dobít své zařízení osloví váš personál, aby zjistil, do které zásuvky se může připojit. V letních měsících ideálně někde venku nebo zahrádce, aby měl své vozítko na dohled.

  Další možností je oslovení samotným personálem - pokud obsluha uvidí návštěvníka na elektrokoloběžce nebo elektrokole, může mu nabídnout možnost dobití (pokud mají zákazníci s sebou nabíječku).

  Zákazníci díky tomu setrvají déle a budou mít větší útratu.

  Náklady na jedno nabití elektro koloběžky jsou cca 2 Kč. Na nabití elektrokola je to cca 3 Kč. Vzhledem k zanedbatelným částkám se očekává, že tyto náklady bude hradit podnik, kde návštěvníci baterii dobíjí.

  Pokud budete chtít tyto náklady pokrýt, doporučujeme u návštěvníků s dobíjením nastavit limit např. minimální útratu za 50 Kč nebo za jinou vámi zvolenou částku.

  Očekává se však, že čím déle návštěvník bude dobíjet, tím větší bude jeho útrata a proto nebude třeba náklady řešit.

  Pokud se cokoliv v budoucnu změní a nebudete chtít být součástí našeho projektu, dejte nám o tom prosím vědět a z mapy budete odstraněni.